2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Golub-Dobrzyń
Dodane 12 kwietnia 2024

Ślusarz - zatrudnienie od zaraz !

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

„STALER MARKET” sp. z o.o. jest uznanym dostawcą towarów, produktów i usług w branży stalowej.

Do naszego wydziału konstrukcji stalowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń

Zadania

  • Wykonywanie prac monterskich i ślusarskich: cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.

  • Obsługa elektronarzędzi

  • Przygotowywanie elementów do montażu,

  • Samokontrola jakości wykonywanych produktów

  • Montaż międzyoperacyjny, uzupełniający i końcowy (skręcanie, identyfikacja, pakowanie)

Oczekiwania

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi; szlifierki, wiertarki

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Wykształcenie: zawodowe lub techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych oraz bezpieczeństwa

Oferta

  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  •  Wynagrodzenie podstawowe + premia

  •  Grupowe ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną

  •  Możliwość rozwoju zawodowego

  •  Ciekawą pracę w zespole nastawionym na współpracę i działanie

  •  Darmowy transport z kierunków : Toruń, Dobrzejewice

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych z nazwą stanowiska w tytule maila za pomocą przycisku „Aplikuj”, informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, zapewniamy poufność danych.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „STALER MARKET” sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Leszczynowej 55 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „STALER MARKET” sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Leszczynowej 55 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub pisemnie na adres Inspektor Ochrony Danych „STALER MARKET” sp. z o.o., 87-100 Toruń, ul. Leszczynowa 55.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Golub-Dobrzyń
ID: 909592881