2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Jaworzno
Dodane 28 kwietnia 2024

Solidna Firma Zatrudni pracownika do prac wykończeniowych! POLECAMY!

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Solidna Firma Zatrudni doświadczonych pracowników do prac wykończeniowych na terenie Śląska.

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy na budowie w wybranym zakresie

  • Wiek 18-50lat

  • Doświadczenie przy pracach wykończeniowych

  • Dokładność , sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie

  • Chęć rozszerzania kompetencji i podnoszenia swoich umiejętności

Zadania:

• prace budowlane przy realizacji robót wykończeniowych, prace malarskie , tynkarskie, roboty dociepleniowe, montaż suchej zabudowy;

• współpraca z Kierownikiem Brygady w zakresie podziału prac i harmonogramu.

BRAK nałogu ALKOHOLOWEGO (WARUNEK KONIECZNY)

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę u Uczciwego pracodawcy w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim stażem na rynku polskim i zagranicznym.

  • Pracę w przyjaznym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciągłość pracy i ciekawe projekty

  • Praca od Poniedziałku do Piątku, Soboty-za zgodą

  • Transport z Bazy do miejsca pracy

Kontakt:

Adam;

tel: 60*****69

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 625454782