2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Błaszki
Dodane 26 kwietnia 2024

SORTOWANIE KOSTKI / Zatrudnimy mężczyzn na produkcję

Lokalizacja

Błaszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna Drog-Bruk A.P. Szczerek Sp.j. z Błaszek, działająca od ponad 20 lat na rynku drobnowymiarowych elementów betonowych zatrudni osoby na stanowisko:

Poszukujemy osób na stanowisko:

Przebieracz, Nadzór Jakości

Główne zadania:

Obsługa procesu produkcyjnego:

  • Kontrola jakości wyrobu gotowego

  • Przebieranie i sortowanie kostki

  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Wydawanie do pakowania wyrobu tylko w pierwszym gatunku

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy

  • Dokładność i sumienność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę w systemie zmianowym- czterobrygadowym

  • Stałe godziny pracy

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe m.in. (ubezpieczenie grupowe, dofinansowywanie posiłków, spotkania integracyjne)

 Klauzula:

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Błaszki,

Łódzkie

Łódzkie, Błaszki
ID: 836529713