2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Bałuty
Dodane 22 kwietnia 2024

Sortowanie paczek

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej nr rej. 16679 specjalizującą się w delegowaniu pracowników produkcyjnych i magazynowych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży.

Poszukujemy osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik Magazynowy - Sortowanie paczek

Miejsce pracy: Zgierz

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy !!

Obowiązki:

  • sortowanie przesyłek w magazynie rozładunek i załadunek przesyłek

Wymagania:

  • ukończone 18 lat,

  • dyspozycyjność do pracy na pełny etat,

  • motywacji i chęci do pracy,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku,

  • pracę od zaraz,

  • stabilne zatrudnienie,

  • opiekę koordynatora,

  • możliwość zdobycia premii jakościowej,

Prosimy o przesłanie cv z klauzulą: "Oświadczam, że zapoznałem/łam się z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) na stronie www.labourforce.pl/rodo, także wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Labour Force Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości, przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie."

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 913706129