2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
TWG Polska  Sp. Z.o.o
Dodane 25 kwietnia 2024

Sortowanie Paczek (Bielsko-Biała /Czechowice-Dziedzice) TYGODNIÓWKI

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu na Magazynie Kurierskim!

Lokalizacje pracy:

  • Opcja 1: Bielsko-Biała: ul. Księdza Londzina

  • Opcja 2: Czechowice-Dziedzice: ul. Beskidzka

Dostępne zmiany pracy:

  • Zmiana popołudniowa: Rozpoczęcie między 13:00 a 15:00, zakończenie o 21:00 lub 22:00

  • Zmiana nocna: Rozpoczęcie między 23:30 a 2:00, zakończenie o 8:00 lub 9:00

Opis stanowiska:

  • Sortowanie paczek według wyznaczonego schematu

  • Kontrola przesyłek przekierowanych i doręczonych

  • Pakowanie przesyłek oraz przygotowanie do wysyłki zgodnie ze standardami jakości

  • Obsługa wózków platformowych i klatek transportowych

Wymagania:

  • Ukończenie 18. roku życia

  • Dyspozycyjność w wybranych godzinach zmian nocnych lub popołudniowych

  • Możliwość dojazdu do miejsca pracy

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie:

  • Tygodniowe wypłaty

  • Premie frekwencyjne, wypłacane pod koniec miesiąca w ostatniej tygodniówce

  • Zainteresowany/a?

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912724674