2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 13:10

Sortowanie paczek kurierskich

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • stawka podstawowa
  • szkolenie stanowiskowe
  • opiekę i wsparcie Koordynatora
  • wypłaty tygodniowe lub miesięczne do 15-tego
  • pracę od zaraz, zacznij nawet dzisiaj
  • praca od 6- 8 godzin dziennie, maksymalnie do 12-stu. Wszystko zależy od ilości paczek, które należy posortować
  • pracę u jednego z największych pracodawców w Polsce
  • zdobycie cennego doświadczenie w renomowanej Firmie

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • ..to włożenie paczki na podajnik maszyny do rozdziału paczek - paczka przesyłka pobraniowa następująco:
  • wybranie odpowiedniego profilu w systemie
  • wzięcie przesyłki z wyznaczonego miejsca (kontener lub wózek)
  • sprawdzenie czy przesyłka nadaje się do rozdziału maszynowego

WYMAGANIA :

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej (mile widziani Panowie)
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 793568021