2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 24 kwietnia 2024

**Sortowanie paczek** Praca OD ZARAZ w Legnicy - BEZ DOŚWIADCZENIA

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Szukasz pracy od zaraz? Mamy coś dla Ciebie!

Lokalizacja: Legnica ul. Transportowa

Stawka: 28 brutto/h

Godziny pracy: Praca w godzinach nocnych, godziny rozpoczęcia pracy między godziną 00:30 a 4:30 (informacja podawana na bieżąco w momencie rekrutacji rozpoczęcia pracy)

Zakres obowiązków:

- Sortowanie przesyłek według przyjętego schematu,

- Skanowanie przesyłek za pomocą skanera,

- Załadunek i rozładunek samochodów kurierskich.

Wymagania:

- Pełnoletność,

- Mobilność umożliwiająca dojazd do miejsca prac we wskazanych godzinach,

- Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

- Wynagrodzenie wynoszące 28 zł brutto/h,

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 906612972