2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Jelenia Góra
  6. Praca za granicą - Czarne
Dodane 25 kwietnia 2024

Sortowanie sadzonek na hali Praca sezonowa w Danii

Wynagrodzenie

12 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Czarne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: DaniaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Informacje

  • Pracownik szkółkarski - sortowanie sadzonek na hali

  • Numer oferty: S-65

  • Praca odbywa się 9 miesięcy w roku:

  • sezon wiosenny (styczeń-maj)

  • sezon letni (czerwiec-sierpień)

  • sezon jesienny (październik- grudzień)

  • Ilość wakatów: 10

  • Możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w sortowaniu,

  • dyspozycyjność w podanym terminie,

  • bardzo dobra sprawność fizyczna,

  • gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy).

Oferujemy

  • Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​: 9500 PLN

        8500  PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

  • Pomoc w organizacji mieszkania

  • Pomoc administracyjną  w Danii

  • Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Zakres obowiązków

  • wiosna: zbiór sadzonek na polu, sortowanie na hali, sadzenie maszynowe

  • lato: pielenie, sadzenie maszynowe

  • jesień: zbiór sadzonek na polu, sortowanie na hali

  • inne prace szkółkarskie

Zakwaterowanie

Jeśli pracownik chce skorzystać  z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Wstępnie można zapoznać się z proponowanymi przez nas lokalizacjami w zakładce "ZAKWATEROWANIE".

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Czarne
ID: 909363506