2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Warmińsko-mazurskie
  5. Praca za granicą - Elbląg
Dodane 25 kwietnia 2024

Sortowanie sadzonek - sezonowa praca w Danii

Wynagrodzenie

12 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: DaniaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Sortowanie sadzonek na hali - praca od zaraz

Ilość wakatów: 10

Obowiązki:

  • sortowanie sadzonek pod względem wielkości i rodzaju

  • kontrola jakości

W ciągu roku w szkółce odbywają się również inne prace, dlatego pracownik ma możliwość długiej współpracy:

  • wiosna: zbiór sadzonek na polu, sortowanie na hali, sadzenie maszynowe

  • lato: pielenie, sadzenie maszynowe

  • jesień: zbiór sadzonek na polu, sortowanie na hali

  • inne prace szkółkarskie

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • auto na dojazd do pracy (około 10km)

Oferujemy

  • średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​: 9500 PLN  (8500  PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne)

  • pomoc w organizacji mieszkania

  • pomoc administracyjną  w Danii

Nie wymagamy znajomości języków obcych!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 909384923