2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Dąbie
InPost
Dodane 03 maja 2024

Sortownik /-czka Magazyn Oddział InPost Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo, stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy nowe rozwiązania, takie jak InPost Fresh, Fulfillment czy InPost Pay, ułatwiające życie milionom naszych klientów.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na proces operacji kurierskich i magazynowych a dodatkowo nie straszna Ci dynamiczna praca - czekamy na Ciebie.

#DołączDoNaszejPaczki i stań się jednym z naszych bohaterów!

Miejsce pracy: ul. Kablowa 1, Szczecin

Twoje zadania:

  • segregowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie ich za pomocą taśmociągu)
  • sprawdzanie przesyłek przekierowanych oraz niedoręczonych poprzedniego dnia
  • ustawianie wózków platformowych oraz klatek transportowych
  • rozładowywanie i załadowywanie transportów do innych oddziałów
  • wykonywanie prac porządkowych i pomocniczych na terenie magazynu

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności – zmiana popołudniowa
  • uprawnienia na wózki unoszące lub wózki podnośnikowe (UDT)
  • umiejętności organizowania swojej pracy tak, aby powierzone zadania były wykonane na czas
  • samodzielności
  • akceptacji pracy na magazynie

To, co zapewniamy:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • stabilną prace w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • wspólne celebrowanie wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 914660733