2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Dębiec
Dodane 01 maja 2024

SPAWACZ ALU/MAG Siemens Krefeld

Wynagrodzenie

90 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Rübsam Fachkräfte jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec.

Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym Klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.

W naszych oddziałach oferujemy naszym pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy skupieni na indywidualnym rozwoju fachowym i osobistym Pracowników tak aby przygotować ich na wyzwania zawodowe dnia codziennego

Zakres obowiązków

  • Prace spawalnicze na hali-Siemens Krefeld

Wymagania

  • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

  • Prawo jazdy kat. B i Auto;

  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;

  • Samodzielność i staranność.

Oferujemy

  • Umowa o prace na czas nieokreślony

Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie od 20,00 € / h-21.00 € / h (na start+ dieta w trzech wariantach:

  • Dieta 10 € / dzień + zwrot koszów podróży do Polski 80,00 €;badz

  • Dieta 24 € / dzień;badz

  • Pełna dieta około 50 € / dzień (pomagamy również znaleźć pokój);

  • Opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia - pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni (z wyjątkiem pełnowymiarowej diety);

  • Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48,5 godziny +50%;

  • Platny urlop od 25-30 dni

  • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe;

  • Bezpłatne, indywidualne dokształcanie w wewnętrznym centrum szkoleniowym;

  • Premia jubileuszowa zależna od stażu pracy;

  • Zaliczki cotygodniowe

  • Wysokiej jakości, bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;

  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny;

  • Dofinansowanie przedszkola do 30 € miesięcznie;

  • Pomoc w kontaktach z władzami w Niemczech;

  • Premia za polecanie nowego pracownika - 1000 €;

  • Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą.

    W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro na miejscu w gotowce

Nasze rodzinne środowisko z indywidualną opieką w miejscu pracy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 914171479