2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Andrychów
stalmark
Dodane 26 kwietnia 2024

Spawacz Andrychów

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STALMARK to producent kotłów CO, który działa na rynku od 2002 roku. Od kilkunastu lat produkuje i dostarcza wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania, przeznaczone do spalania eko groszku, pelletu, węgla kamiennego a obecnie również elementy mocujące do systemów fotowoltaicznych i belownice.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Spawacz

Miejsce pracy: Andrychów, ul. Przemysłowa 21

Zakres obowiązków:

  • spawanie elementów do kotłów co

  • spawanie różnych elementów stalowych, konstrukcji itp. zleconych przez klientów

Wymagania:

  • ważne uprawnienia spawalnicze -najlepiej metoda MAG (135)

  • doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

  • praca w systemie jedno- lub dwu-zmianowym, od poniedziałku do piątku (6:00-14:; 14:00-22:00)

  • na początku umowa zlecenie na ok 1 miesiąc, następnie umowa o pracę na pełen etat

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 912879462