2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Andrychów
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy 5 spawaczy - atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferta jest skierowana do osoby posiadającej kwalifikacje do pracy na danym stanowisku.

Miejsce pracy: Andrychów

Twoje najważniejsze zadania:

– wykonywanie elementów spawanych zgodnie z dokumentacją i technologią spawalniczą,

– realizację planu produkcyjnego,

– bieżącą konserwacja i nadzór nad stanem technicznym urządzeń spawalniczych,

– przestrzeganie zasad i norm BHP

Wymagania:

– doświadczenie w pracach spawalniczych,

– doświadczenie w pracach spawalniczych

– sumienność, odpowiedzialność za wykonywane zadania,

– znajomość rysunku technicznego i obsługi narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełen etat,

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

– niezbędne narzędzia pracy

tel. kontaktowy 536 727 616

CV prosimy wysyłać na adres mailowy podany w zakładce kariera na stronie int. otomatic.pl

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 857107587