2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Złotoryja
Dodane 15 kwietnia 2024

Spawacz- Autogen, lutowanie gazowe

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Thermofin GmbH to dynamicznie rozwijającą się firma, zajmująca się produkcją wymienników ciepła do urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Zatrudniając ponad 600 pracowników, wciąż się rozwijamy.

Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy do naszej nowej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

SPAWACZ - Autogen, lutowanie gazowe

Miejsce pracy: Złotoryja

Główne zadania będą następujące:

·        Przygotowanie materiału do spawania.

·        Uzbrajanie, wymiana narzędzi i obsługa maszyn produkcyjnych,

·        Montaż pospawanych elementów.

·        Praca z rysunkiem technicznym.

·        Utrzymywanie w sprawności linii produkcyjnej,

·        Spawanie rur ze stali nierdzewnej.

Wymagania:

  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • uprawnienia na Autogen i lutowanie gazowe
  • Doświadczenie w zakresie produkcji narzędzi
  • Mile widziane uprawnienia na palnik acetylenowo-tlenowy
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole.
  • Samodzielnosc, dokładność

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia min. poszerzenie uprawnień spawalniczych),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,
  • Kontakt z nowoczesną technologią

Kandydatów zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji

wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. Ust. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

na adres E-mail :

TELEFON: 57*****60 lub 53*****43

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 615599602