2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Koziegłowy
Dodane 23 kwietnia 2024

Spawacz do przyuczenia / Spawacz

Lokalizacja

Koziegłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

LAG Service Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego holdingu, którego działalność związana jest przede wszystkim z produkcją oraz sprzedażą różnego rodzaju naczep, cystern, przyczep oraz zbiorników transportowych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Spawacz-Ślusarz.

Miejsce pracy:

Koziegłowy (pow. poznański)

Opis stanowiska:

  • prace spawalnicze metodą MIG/MAG (aluminium)

  • proste prace ślusarskie (cięcie/szlifowanie/wiercenie)

Wymagania:

  • podstawa znajomość rysunku technicznego

  • wysoka motywacja do podjęcia pracy

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • mile widziane doświadczenie w spawaniu MIG/MAG

  • uprawnienia operatora suwnic będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • ubezpieczenie grupowe

  • coroczną premię motywacyjną

  • zdobycie uprawnień UDT do obsługi suwnic

  • zdobycie uprawnień UDT do obsługi wózków jezdniowych

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu olx.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych.

Lokalizacja

Koziegłowy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koziegłowy
ID: 686934442