2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Bełchatów
Dodane 12 kwietnia 2024

Spawacz (ELEKTRODA 111, MAG 135)

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM SP. Z O.O.  Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku usług budowlanych, w tym robót specjalistycznych poszukuje kandydata na stanowisko: SPAWACZ (ELEKTRODA 111, MAG 135)

Miejsce pracy: Rogowiec k. Bełchatowa

Zakres obowiązków:

  • spawanie elektrodami metodą 111 oraz mag 135,

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac.

Nasze wymagania:

  • uprawnienia do spawania elektrodami metoda 111 oraz mag 135,

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku spawacza,

  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęci do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • sporadyczne wyjazdy w delegacje

  • w razie potrzeby praca w godzinach nadliczbowych,

  • przewidywane wynagrodzenie 6000-8000 brutto / miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv lub kontakt z działem kadr firmy INKOM Sp. z o.o.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 911262251