2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Słupca
Dodane 25 kwietnia 2024

Spawacz grupy montażowej

Lokalizacja

Słupca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: PozostałeOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Kuenz Polska z siedzibą w Słupcy/Polska

będąca oddziałem Künz Group z siedzibą w Hard w Austrii międzynarodowego lidera produkującego suwnice kontenerowe

ZATRUDNI osobę do pracy na stanowisku:

SPAWACZ grupy montażowej

Zakres obowiązków:

- spawanie i szlifowanie połączeń szyn dźwigarów głównych oraz złączy kablowych wleczonych zgodnie z WPS 064 i WPS 355,

- ważny certyfikat spawalniczy zgodnie z WPS 064 i WPS 355.

Wymagania:

- osoba kandydująca nie może mieć lęku wysokości w związku z pracą m.in. na platformie roboczej,

- gotowość do pracy na terenie zagranicznych budów z przerwami w montażu ok. 4-5 tygodni, w zależności od postępu budowy i całkowitego czasu trwania budowy,

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, aby porozumieć się z kierownikiem montażu

- szkolenie PSA w zakresie środków ochrony indywidualnej (mile widziane),

- szkolenie BHP SCC lub VCA (mile widziane),

- certyfikat platformy roboczej międzynarodowe (mile widziane),

- badania medycyny pracy (G25 i G41),

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenia,

- pełen etat,

- umowa na czas nieokreślony (po okresie próbnym w zakładzie w Słupcy),

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia,

- pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,

- dojazd, noclegi po stronie Pracodawcy.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Kuenz Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko

Lokalizacja

Słupca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Słupca
ID: 907746857