2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Ciele
Dodane 29 kwietnia 2024

Spawacz konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Ciele

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

SPÓŁKA BOHAMET-ARMATURA z siedzibą w Cielu (gm. Białe Błota)

poszukuje pracownika na stanowisko - SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Opis stanowiska:

  • spawanie elementów konstrukcji stalowych według dokumentacji technicznej ze stali czarnej i nierdzewnej

  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac zgodną z dokumentacją i normami

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe

  • kilkuletnie doświadczenie jako spawacz

  • spawanie metodami MIG-MAG; mile widziane TIG

  • mile widziane aktualne uprawnienia 111, 135, 136, 141 lub do recertyfikacji

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i kontrola zgodności z dokumentacją techniczną

  •  uczciwość, rzetelność, skrupulatność

    Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • premię za efektywność i zaangażowanie

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację nowych projektów, szkolenia

  • pracę w doświadczonym zespole

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie NNW

Lokalizacja

Ciele,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciele
ID: 907726358