2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Knurów
Dodane 22 kwietnia 2024

Spawacz konstrukcji stalowych - Knurów

Wynagrodzenie

5 600 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Knurów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wiola Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko spawacza w zakładzie w Knurowie.

Opis stanowiska:

Spawanie konstrukcji stalowych (ram do przyczep) metodą MIG/MAG

Wymagania:

• Książeczka spawacza (pomagamy w odnowieniu uprawnień)

• Znajomość rysunku technicznego

• mile widziane doświadczenie zawodowe

• samodzielność w działaniu

• gotowość do doskonalenia umiejętności

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

• Comiesięczne premie za wykonywanie planu produkcyjnego

• Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

• Rozwój zawodowy w projektach o globalnym zasięgu w branży motoryzacyjnej.

• Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

• Dofinansowanie posiłków - 9 zł dziennie / posiłki dostarcza codziennie kilka firm cateringowych

Praca na jedną zmianę: 6-14

Soboty dobrowolnie: 6-12

Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia

Prosimy wysyłać CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Knurów,

Śląskie

Śląskie, Knurów
ID: 679125627