2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Głogów
Dodane 22 kwietnia 2024

Spawacz MAG 135, Niemcy - blisko granicy

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

PUR Montage-Dienstleistungs GmbH na rynku niemieckim działa od ponad 30 lat. Zatrudniamy spawaczy/ślusarzy/monterów w branży metalurgicznej. Jesteśmy otwarci, elastyczni ale działamy według określonych reguł. Długoletnie doświadczenie, wyrobiona opinia u klientów – zaufanie, bezpośredni kontakt z mistrzami produkcji / spawalnikami pozwala nam na długotrwałe zatrudnienie.

Fachowość zarówno w biurze jak i na produkcji, lojalność – na tym nam zależy!

Stanowisko: Spawacz MAG 135

Miejsce pracy:

  • różne lokalizacje we wschodnich Niemczech (Lipsk, Magdeburg, Drezno)

Opis stanowiska:

  • Spawanie konstrukcji halowych, maszyn rolniczych, cześci maszyn (w zależności od zakładu)

  • Stal czarna

  • Spawanie głównie pachwin w pozycjach PA, PB

  • Grubość materiału: 10-20 mm

Oferujemy:

  • Stawka ustalana indywidualnie według kwalifikacji i zakładu

  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe w pensjonatach)

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Darmowa odzież robocza + przyłbica Speedglas 9100V

  • Premie świąteczne oraz urlopowe

Wymagamy:

  • Doświadczenie w spawaniu wyżej wymienionych elementów

  • Aktualne certyfikaty spawalnicze

  • Czytanie rysunków technicznych

  • Auto na wyjazd

  • Język niemiecki umożliwiający porozumienie się w miejscu pracy (w zależności od zakładu)

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 828297858