2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Dębiec
Dodane 24 kwietnia 2024

Spawacz MAG 135 Poznań, możliwość umowy B2B

Wynagrodzenie

42 - 51 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

LAXO Work - jesteśmy dynamicznie działającą firmą z polskim kapitałem, specjalizujemy się w obsłudze sektora głównie przemysłowego. Wysoki poziom obsługi i indywidualne podejście do potrzeb zmieniającego się rynku są gwarancją sukcesu! Nasz zespół to grupa ekspertów posiadających bogate doświadczenie i wysokie kompetencje.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych projektów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG 135 FW/BW

Miejsce pracy: Poznań

NASZE OCZEKIWANIA:

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia w spawaniu metodą MAG 135 FW/BW

  • masz ważne uprawnienia spawalnicze lub dyplom spawalniczy (jeśli nie, pomożemy Ci je uzyskać)

  • dobrze czytasz rysunek techniczny i on nie sprawia dla Ciebie problemu

  • jesteś odpowiedzialny i szukasz nowych wyzwań zawodowych

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • spawanie konstrukcji stalowych do pojazdów szynowych

  • przestrzeganie WPS-ów oraz innych instrukcji

  • praca w systemie I-zmianową - 6:00-14:00/16:00/18:00

Oferujemy:

  • stabilną i przyjazną współpracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość wyboru formy współpracy;

  • rozwój zawodowy;

  • premia za polecenia – polecasz nas innym = zyskujesz;

  • pomoc w legalizacji pobytu i pracy dla osób spoza polski;

  • odzież roboczą

*ISTNIEJE OPCJA WSPÓŁPRACY W OPARCIU O DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Kandydatów, zainteresowanych współpracą zachęcamy do przesłania CV lub kontaktu telefonicznego:

Marta Hrab

Rekruter

Tel.: +48 53*******51

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę LAXO Work Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Droga Dębińska 3A, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom powiązanym z LAXO Work Sp. z o.o. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych, a także podmiotom współpracującym z ogłoszeniodawcą, do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest LAXO Work Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Droga Dębińska 3A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie przez kandydata podczas rekrutacji danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Przekazujący dane może w każdym czasie cofnąć swoją zgodę. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. W sprawach związanych z Państwa danymi prosimy kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych pod numerem: +48 61 666 47 17

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 797549629