2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Rzeszów
Dodane 05 kwietnia 2024

Spawacz MAG 135 - praca w Rzeszowie

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż. Naszymi partnerami są m. in. Volvo, Porsche, Audi, Peugeot, Daimler, MAN i wiele innych.

W związku z rozwojem Synerte Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Spawacza MAG - 135

Miejsce pracy: Rzeszów

Kluczowe obowiązki osoby na tym stanowisku:

  • Spawanie elementów stalowych zgodnie z parametrami technologicznymi i rysunkiem technicznym,

  • Wykonywanie zleconych prac spawalniczych,

  • Przygotowanie powierzchni do spawania przez ich cięcie, prostowanie, ukosowanie, zaczyszczanie i szczepienie,

  • Dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn sprzętu i narzędzi.

Wymagamy:

  • Umiejętności spawania metodą MAG 135,

  • Uprawnień spawalniczych MAG 135 (możliwość przedłużenia ważności, jeśli wygasły),

  • Znajomości rysunku technicznego,

  • Doświadczenia w pracy przy składaniu elementów stalowych,

  • Umiejętności trasowania i posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • Umiejętności doboru parametrów spawania,

  • Umiejętności pracy w grupie.

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia,

  • Biuro w centrum Rzeszowa,

  • Pracę w stałych godzinach,

  • Odzież roboczą i narzędzia,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony zespołu,

  • Możliwość długoterminowej współpracy w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy na podejmowanie nowych wyzwań, - skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem tel: 53*******19 lub prześlij swoje CV za pomocą portalu.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 820079679