2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Głóski
Michał
Dodane 30 kwietnia 2024

Spawacz MAG - okolice N. Skalmierzyce/Kościelna Wieś

Wynagrodzenie

4 500 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głóski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy producentem pojemników dla branży transportowo-magazynowej. Posiadamy rozbudowany park maszynowy. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko spawacz - MAG 135 (MIG/MAG)

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w systemie od 6 do 14

  • Ciekawe zadania w ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie + premia

Zadania:

  • Przygotowanie półproduktów do produkcja koszy metalowych

  • Produkcja gotowych wyrobów

  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych

  • Utrzymanie ciągłości pracy

  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • Zainteresowania techniczno-mechaniczne

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie i entuzjazm

  • Gotowość do pracy w systemie jednozmianowym

  • Precyzja i dokładność

Miejsce pracy: Głóski 14a, 63-460 Nowe Skalmierzyce (okolice Kościelnej Wsi)

Kontakt: Michał Stefaniak – 504 504 668

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Głóski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Głóski
ID: 732459907