2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Świerże Górne
Dodane 29 kwietnia 2024

Spawacz metodą 111 lub MIG/MAG lub TIG

Lokalizacja

Świerże Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Konrem S.A. to nowoczesna i świadoma firma zajmująca się usługami dla przemysłu. Kontrolujemy realizowane projekty od etapu zapytania do realizacji. Realizujemy przedsięwzięcia z zakresu mechaniki, energetyki, teletechniki, przemysłu budowlanego, chemicznego i spożywczego. Do naszych stałych Klientów należą m.in PGNiG TERMIKA SA, CIECH S.A, Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o, Cement Ożarów S.A, Refresco, Zakłady Chemiczne Siarkopol. Nieustannie monitorujemy przebieg całego procesu realizacji projektu, dostarczając wsparcia na każdym etapie realizacji. Świadomość prowadzonych działań wynika z naszego doświadczenia, umiejętności i kompetencji firmy, odpowiednich zasobów oraz sposobu podejścia do klienta i jego problemów.

Obecnie do naszego nowego Oddziału w Kozienicach (miejsce pracy Świerże Górne) poszukujemy pracowników na stanowisko Spawacz,

Obowiązki:

  • realizacja zadań związanych z projektami prowadzonymi przez KONREM S.A.

  • spawanie elementów konstrukcji stalowych zgodnie z instrukcją

  • kontrola zgodności z dokumentacją techniczną

  • przygotowanie materiałów do spawania

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu metodą 111 lub MIG/MAG lub TIG,

  • uprawnienia spawalnicze typu 111 lub MIG/MAG lub TIG,

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • odpowiedzialność, solidność, rzetelność, zaangażowanie i dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego,

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij do nas swoje CV.

Lokalizacja

Świerże Górne,

Mazowieckie

Mazowieckie, Świerże Górne
ID: 911863747