2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kielce
Dodane 23 kwietnia 2024

Spawacz (MIG/MAG)- Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych w Kielcach, ul. Peryferyjna poszukuje:

Spawaczy (MIG/MAG):

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac ślusarsko – spawalniczych,

  • spawanie elementów stalowych na Wytwórni Konstrukcji Stalowych,

  • transport gotowych elementów za pomocą suwnic.

    Praca w hali.

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza,

  • aktualny certyfikat spawalniczy MIG/MAG,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • obsługa palnika acetylenowo - tlenowego

 Mile widziane:

  • umiejętność spawania łukiem krytym metoda 121,

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnicy z poziomu zero.

Oferujemy:

  •  pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22,

  • stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku,

  • prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny,

  • dodatkowe ubezpieczenie UNIQA,

  • świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym),

  • premię za polecenie pracownika,

  • możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.

    Zapraszamy do zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 892378662