2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kurza Góra
Dodane 09 kwietnia 2024

Spawacz Mig/Mag/Tig

Lokalizacja

Kurza Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą z zagranicznym kapitałem. Działamy w branży metalowej. Sprzedajemy nasze wyroby do Krajów Unii Europejskiej.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Spawacz Mig/Mag/Tig

Miejsce pracy; Kościan ( Kurza Góra)

Zakres obowiązków:

-składanie i spawanie elementów oraz konstrukcji stalowych różnymi metodami spawania.

-spawanie zgodnie z dokumentacją techniczną i technologiczną procesu spawania.

-przestrzeganie i utrzymanie procedur jakościowych i technologicznych.

-podejmowanie działań mających na celu usprawnienie procesu produkcyjnego oraz doskonalenie produktu.

-przestrzeganie zasad bhp w zakładzie i na stanowisku pracy.

-odpowiedzialność za powierzone mienie i materiały.

Oczekujemy:

-kierunkowe wykształcenie zawodowe lub średnie.

-umiejętność czytania rysunków technicznych oraz obsługi przyrządów pomiarowych.

-aktualne uprawnienia spawalnicze MIG / MAG

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

-umiejętność pracy zgodnie z procedurami.

-chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji oraz wysoka motywacja do pracy.

-dokładność oraz zaangażowanie.

-mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy.

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

-pracę w firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem.

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

-pracę w zgranym zespole.

-możliwość rozwoju kompetencji w profesjonalnym środowisku pracy.

-dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem „Spawacz MIG/MAG/TIG” na adres mailowy lub kontaktować się pod numerem telefonu Krystian Matuszak 538 412 310 Dziękujemy za zgłoszenia, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Lokalizacja

Kurza Góra,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kurza Góra
ID: 809140297