2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Goleniów
Szymon
Dodane 26 kwietnia 2024

Spawacz MIG/MAG , TIG

Wynagrodzenie

39 - 47 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy Teledoor Poland poszukujemy spawacza MIG/MAG

Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, z wynagrodzeniem w przedziale 39-47zł/h brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata.

Praca w naszej firmie odbywa się w systemie jednozmianowym, na hali produkcyjnej.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie spawów zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami,

  • zapewnienie wysokiej jakości spawów poprzez dokładne kontrolowanie parametrów spawalniczych,

  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy,

  • realizacja zadań z ustalonym planem produkcji.

Wymagania co do kandydata

  • doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG,

  • aktualne uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem,

  • dokładność i precyzja w wykonywaniu spawów,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • znajomość technologii i czytania dokumentacji spawalniczej,

  • zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole,

  • warunkiem zatrudnienia jest pozytywne zaliczenie prób spawalniczych,

  • doświadczenie w spawaniu metodą TIG będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • system premiowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • praca jednozmianowa 7-15, przerwa “obiadowa” 30 minut,

  • darmowe miejsce parkingowe bezpośrednio pod firmą,

  • pracę przy interesujących projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o wiadomość z opisem dotychczasowego doświadczenia w zawodzie spawacza.

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 876216315