2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Szydłowo
Dodane 30 kwietnia 2024

Spawacz MIG-MAG, TIG Belgia

Wynagrodzenie

12 000 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szydłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Metal-Jack J. Stańko spod Piły poszukuje spawacza MIG-MAG. Mile widziane umiejętności spawania TIG.

Miejsce pracy: Belgia (Genk).

Współpracujemy z małą rodzinną firmą z Belgii od 15 lat.

Po rozmowie kwalifikacyjnej, udostępniam kontakt do pracodawcy w Belgii, który mówi w języku polskim w celu potwierdzenia wiarygodności pracy i wyjazdu.

Nie jestem pośrednikiem ani agencją pracy tymczasowej, szukam normalnego, uczciwego pracownika do zespołu, który posiadam.

Istnieje możliwość pracy na czas nieokreślony.

Obowiązki:

- spawanie elementów z stali nierdzewnej i stali czarnej (grubość od 1 do 6 mm: różne konstrukcje, osłony, pokrywy, dekle, małe części do różnego typu maszyn).

- czytanie rysunku technicznego.

Nie jest wymagana znajomość języka obcego.

Firma oferuje:

- bardzo dobre wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia w przedziale od 2.500,00 € netto do 4.000,00 € netto.

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokój 1 osobowy),

- bardzo dobre warunki mieszkaniowe,

- dojazd do pracy +-4 km (samochód służbowy),

- internet,

-praca od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin w soboty

-polska umowa o pracę, składki Zus od 7824,00 PLN brutto wzwyż

Kontakt tel +48********50/ 60*****31.

Cv prosimy kierować na poniższy adres.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Szydłowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szydłowo
ID: 894764086