2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Żary
Service Jobs sp. z o. o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Spawacz MIG/MAG Żary

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Service Jobs poszukuje kandydatów na stanowisko SPAWACZ MIG/MAG/TIG

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie różnorodnych prac spawalniczych zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji oraz normami jakościowymi.

Obowiązki:

  • Wykonywanie spawania metodą MIG/MAG lub TIG w zależności od wymagań produkcji.

  • Przygotowywanie i obróbka materiałów przed spawaniem.

  • Kontrola jakości wykonanych spawów i zgodność z rysunkiem technicznym.

  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

    Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Znajomość metod spawania MIG/MAG lub TIG.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Uprawnienia spawalnicze bedą dodatkowym atutem

    Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

    Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany podjęciem pracy na stanowisku spawacza prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Agencja Pracy Service Jobs

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 912978247