2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Ścinawa
Dodane 11 kwietnia 2024

spawacz mig / tig

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ścinawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • mile widziane doświadczenie w spawaniu / aluminium lub nierdzewki

  • spawanie elementów metalowych metodą TIG/MIG i/lub MIG/MAG

  • wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym stal czarna /lub nierdzewna / aluminium

  • organizacja, przygotowanie i prowadzenie prac zgodnie z procesem produkcyjnym i zasadami bhp

  • kontrola nad prawidłowością obsługi, eksploatacji i konserwacji maszyn i urządzeń

    Wymagania pracodawcy

    • znajomość procesu spawania i obróbki metalu

    • umiejętność czytania rysunku technicznego

    • mile widziane doświadczenie w spawaniu pod RTG

      Pracodawca oferuje

      • umowę o pracę,

      • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

      • ciekawą pracę w firmie specjalizującej się w produkcji jachtów

Lokalizacja

Ścinawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ścinawa
ID: 844864341