2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 11 kwietnia 2024

Spawacz MIG z językiem angielskim

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: SzwecjaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Dla firmy, zajmującej się produkcją drobnych detali po kompletne jednostki w konstrukcjach blaszanych i stalowych poszukujemy osoby na stanowisko: Spawacz MIG z językiem angielskim

17 euro netto/h, umowa zlecenie

MIEJSCE PRACY: Lonnenberga, Szwecja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Praca  metodami spawania 135, 136 i 138, w zakresie grubości od 3 mm do 200 mm

  • Inne prace zlecone przez przełożonego

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych, a także oznaczeń spawalniczych oraz kontroli pomiarów

  • certyfikaty spawalnicze zgodnie z normą EN 287 (9606), które są aktualne i zatwierdzone.

  • Język angielski umożliwiający komunikację w zespole

Mile widziane:  prawo jazdy i auto

OFERUJEMY

  • Polska umowa zlecenie

  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym w 2 osobowych mieszkaniach

  • Wsparcie w organizacji przejazdu z Polski do Szwecji - zwrot kosztów za przejazd po miesiącu pracy

  • Wsparcie polskich koordynatorów

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 902406354