2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Lubawa
Monika Majkowska
Dodane 25 kwietnia 2024

Spawacz/monter/ do 6800 brutto/praca zmianowa

Lokalizacja

Lubawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zdobądź pracę, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Dołącz do naszego zespołu jako pracownik spawacz/monter. Zarób nawet 6800 zł brutto miesięcznie i ciesz się bogatym pakietem dodatków. Nie czekaj, aplikuj teraz!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od doświadczenia i uprawnień
  • stałe i stabilne zatrudnienie
  • szkolenia wdrożeniowe ·
  • możliwość rozwoju zawodowego ·
  • przyjazne środowisko i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu ·
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowany pakiet sportowy ·
  • pełne wsparcie w procesie adaptacji

zadania

  • spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG 135 / 136,
  • naprawa usterek, ocena wadliwości,
  • praca przy wykorzystaniu elektronarzędzi i rysunku technicznego,
  • sprawdzenie jakości wykonywanych prac spawalniczych na podstawie wyglądu zewnętrznego spoiny oraz pomiarów za pomocą przyrządów i narzędzi do kontroli złącz spawanych,

oczekujemy

  • doświadczenie na ww. stanowisku min. Rok
  • znajomości spawania metodą MAG 135
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz stosowania sprzętu pomiarowego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowymMile widziane:
  • książeczka spawacza + aktualne uprawnienia spawalnicze w metodzie 135/136/138
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic IIS,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • ukończony kurs cięcia palnikiem acetylenowo - tlenowym.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 912695913