2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Sieniawa
Dodane 04 kwietnia 2024

Spawacz, monter konstrukcji

Lokalizacja

Sieniawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Jeśli masz kwalifikację, poszukujesz dobrej i stabilnej pracy to zapraszamy do złożenia oferty!

 ZAR-STAL, to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna branży metalowej, do swojego zespołu poszukuje Kandydata na stanowisko:

MONTER/SPAWACZ

Zadania przewidziane na stanowisku:

• Składanie i spawanie wstępne elementów konstrukcji stalowych

• Wykonywanie czynności przygotowawczych , trasowanie, cięcie

• Kontrola oraz kompletacja wyrobów

• Przygotowanie elementów do spawania, spawanie wstępne

·       Gratowanie , szlifowanie

·       Spawanie konstrukcji budowlanych oraz maszyn

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Posiadanie uprawnienia spawacza, operator wózka widłowego, będą dodatkowym atutem

• Znajomość rysunku technicznego

• UCZCIWOŚĆ, Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,

• Znajomość obsługi narzędzi podstawowych dla danego stanowiska

• Dokładność i sumienność

Oferujemy:

• Umowę o pracę,

• Pracę w systemie jedno lub dwu zmianowym

• Niezbędne szkolenia wewnętrzne,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Płacę w zależności od kwalifikacji i umiejętności

• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

CV proszę wysyłać na adres przez OLX lub prosimy o kontakt telefonicznie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ZAR-STAL z siedzibą w Wierzbnej.

Lokalizacja

Sieniawa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sieniawa
ID: 867361970