2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Częstochowa
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Spawacz Niemcy wysokie zarobki!

Wynagrodzenie

8 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Nazywam się Urszula Bojanowska i zajmuję się rekrutacją w firmie Tintschl Polska Sp z o.o. / Tintschl AG. Aktywnie poszukuję kandydatów z Polski do pracy u naszych klientów na terenie całych Niemiec. Należą do nich m.in.: B. BASF SE, Grupa Thyssenkrupp, Siemens AG i B. KTE GmbH, Schmitz Cargobull i inne.

Aktualnie potrzebujemy wsparcia personalnego dla firmy Uhde High Pressure Technologies w Hagen. Uhde High Pressure Technologies to firma zajmująca się zaawansowanymi technologiami, zatrudniająca obecnie ok. 350 pracowników. Jej właścicielem jest Thyssenkrupp. Jest to jedna z wiodących na świecie firm zajmujących się przemysłowymi systemami i urządzeniami wysokociśnieniowymi. Zatrudnimy samodzielnych pracowników na stanowisko:

Spawacz (k/m)

Lokalizacja: Hagen (Niemcy/NRW)

• Zatrudnienie tymczasowe na okres do 24 miesięcy z późniejszą możliwością przejścia na zatrudnienie bezpośrednie

• Wynagrodzenie: stawka od 20,00 € za godzinę, 2 zmiany

• Tygodniowy czas pracy: 40h

Zadania:

• Mocowanie poszczególnych części w urządzeniu obrotowym lub umieszczanie ich na stojakach lub kompletnych zbiornikach ciśnieniowych, wymiennikach ciepła itp. w zależności od wielkości i ciężaru, za pomocą suwnicy, wózka widłowego lub ręcznie. Ustalanie temperatura podgrzewania wstępnego, materiałów dodatkowych do spawania i temperatury międzyściegowej dla odpowiednich pojedynczych części, zespołów lub kompletnych komponentów zgodnie z rysunkami technicznymi i instrukcjami.

• Spawanie metodą MAG / MIG

• Spawanie elementów (należy zwrócić uwagę na podgrzewanie wstępne i/lub temperaturę międzyściegową)

• Czyszczenie/wygładzanie spoin (odpryski spawalnicze, żużel); znakowanie stemplem; zwrot materiałów do magazynu; zgłoszenie elementów do kontroli jakości (RTG, USG, badania penetracyjne barwników itp.)

• Proste przygotowanie poszczególnych części (dysze, kołnierze itp.) z uwzględnieniem szczelin spawalniczych; spawanie w ograniczonych przestrzeniach; zapewnienie dokładności wymiarów, jakości i kompletności obróbki; samokontrola

• Wykonywanie prac konserwacyjnych, naprawczych, porządkowych

Profil kandydata:

• Aktualny certyfikat spawalniczy

• Wymagane doświadczenie w spawaniu powyżej trzech lat

• Uprawnienia na suwnice i wózki widłowe mile widziane

• Co najmniej komunikatywne podstawy języka niemieckiego/angielskiego

Zapewniamy:

- długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej

- wyjątkowo atrakcyjne stawki godzinowe oraz diety, terminowe wypłaty wynagrodzenia

- cotygodniowe zaliczki wypłacane na konto polskie lub niemieckie

- pomoc polskiego i niemieckiego koordynatora (klasy podatkowe, Kindergeld, Krankenkasse, itd.)

- buty, ubranie robocze i niezbędne narzędzia pracy

Jeżeli są Państwo zainteresowani, chętnie odpowiem na Państwa pytania drogą telefoniczną lub podczas wideorozmowy.

Będzie nam miło, jeśli otrzymamy następujące informacje:

• Kompletne dokumenty aplikacyjne (CV, certyfikaty, uprawnienia itd.)

• Informacje dotyczące dostępności i możliwego terminu rozpoczęcia współpracy

Prosimy o przesyłanie CV w j.polskim lub niemieckim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tintschl Polska Sp. z o.o., ul. Żwirki i Wigury 6/14, 42-217 Częstochowa,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 910556895