2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Nowe Dąbie
Dodane 15 kwietnia 2024

Spawacz od zaraz

Lokalizacja

Nowe Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Spawanie elementów metalowych,

  • Przygotowywanie materiałów do spawania (oczyszczanie, cięcie, szlifowanie),

  • Dobieranie odpowiednich parametrów spawania,

  • Konserwacja i czyszczenie sprzętu spawalniczego,

  • Realizacja zadań zgodnie z planem produkcji oraz poleceniami przełożonego,

  • Przestrzeganie zasad BHP oraz zasad obowiązujących w firmie,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze,

  • Dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego,

  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych, elektronarzędzi i narzędzi ślusarskich,

  • Doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku,

  • Odpowiedzialność,

  • Uczciwość i dokładność,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Miłą atmosferę w pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie aktualnej oraz przyszłej rekrutacji prowadzonej przez firmę EL-PRZEM Sp. z o.o., na podstawie art. 23.3. ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz 1182 ). Jednocześnie wiem, iż podanie danych jest dobrowolne oraz że mam prawo kontroli przetwarzania danych, które mnie dotyczą, prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Lokalizacja

Nowe Dąbie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Nowe Dąbie
ID: 911946019