2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Stargard
HanseYachts Sp. z o. o.
Dodane 25 kwietnia 2024

Spawacz - od zaraz. Darmowy transport

Wynagrodzenie

4 900 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cześć! Poszukujemy doświadczonego spawacza do naszego zespołu w HanseYachts w Łozienicy.

Masz doświadczenie w spawaniu? Posiadasz uprawnienia spawalnicze?

Świetnie, mamy dla Ciebie ciekawą ofertę:

Praca odbywa się w systemie 2-zmianowym, ale nie martw się - zapewniamy darmowy transport.

Twoje zadania to:

  • Mechaniczna i ręczna obróbka ślusarska materiałów

  • Montaż częściowy lub końcowy wyrobów

  • Przygotowanie elementów do spawania

  • Obsługa urządzeń wykorzystywanych w pracach spawalniczych, ślusarskich i montażowych

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • dofinansowania do posiłków

  • wolne weekendy - pracujemy tylko do piątku

  • możliwość wynajęcia naszej łodzi żaglowej - bez żadnych kosztów

  • regularne podwyżki oraz premie... i wiele innych :)

Jeśli jesteś zainteresowany, czekamy na Twoje zgłoszenie przez formularz aplikacyjny. Do zobaczenia w HanseYachts!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 907986875