2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Agnieszka
Dodane 03 maja 2024

Spawacz/Polnocne Niemcy

Wynagrodzenie

11 500 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Franke + Pahl należy do największych usługodawców z branży technicznej na terenie północnych Niemiec. Jesteśmy na rynku od 50 lat i służymy swoją pomocą jako kompetentny partner w branży przemysłowej. Nasi pracownicy pracują przy interesujących projektach w branży przemysłowej.

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Północne Niemcy

Oferujemy

niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony

atrakcyjne wynagrodzenie od 17,00 €/h Brutto

dieta za każdy przepracowany dzień od 28€ Netto

zakwaterowanie opłacone przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu

płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%

ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny

ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma

płatny urlop 24 – 30 dni w roku

premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony i przepracuje okres próbny od 500€

premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150-300€

dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

opieka koordynatora polskojęzycznego

Zadania:

spawanie metodą MIG/MAG 135/ 136

spawanie w pozycjach wymuszonych

spawanie czołgów i wozów pancernych

spawanie stali czarnej i pancernej ( doczołowo, pachwina)

Wymagania:

komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego

Aktualne certyfikaty spawalnicze MIG/MAG 135/ 136

prawo jazdy kat. B + Auto

minimim 3 letnie doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 857561626