2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 09 kwietnia 2024

Spawacz - pracownik produkcji

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Modea Europe z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim zatrudni spawacza - pracownika produkcji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        wytwarzanie elementów metalowych na dziale produkcyjnym

·        praca według rysunku technicznego

·        dobre zdolności manualne w posługiwaniu się narzędziami ręcznymi

·        obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych ( m in. laser tnący, robot spawający, wykrawarka, prasa krawędziowa )– zapewniamy przeszkolenie

·        zapewnienie wysokiej jakości wykonanych prac, przestrzeganie standardów i procedur jakościowych,

Nasze wymagania

·        umiejętność spawania MIG/TIG - nie wymagamy certyfikatów

·        dobra organizacja pracy

·        zdolności manualne w posługiwaniu się narzędziami ręcznymi

·        umiejętność czytania dokumentacji technicznej

 Mile widziane

 ·        umiejętności w zakresie spawania punktowego będą dodatkowym atutem

·        uprawnienia na wózki widłowe

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 908953958