2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olsztyn
Dodane 08 kwietnia 2024

Spawacz / rekruter do pracy / monter

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Pracujesz lub pracowales jako spawacz czy monter? Wspaniale!

Firma Pro Weld Sp z o.o. poszukuje osoby na stanowisko rekrutera, który ma za sobą praktyczne doświadczenie w branży metalurgicznej, na stanowisku spawacza, slusarza lub o podobnym profilu.

Byc moze pracujesz lub pracowales przy metalu ale nigdy nie pracowales w rekrutacji. Nie szkodzi. Jesli znasz te branże to z naszą pomocą na pewno sobie poradzisz i bedziemy dla siebie wsparciem.

Praca polega na odpowiednim doborze umiejetnosci i kwalifikacji pracownika do potrzeb klienta na terenie Niemiec.

Być może chcesz zmienić swoje miejsce pracy z hali na biuro, a spawarkę albo szlifierkę na komputer – to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Rozwijaj sie razem z nami!

Obowiązki:

  • Poszukiwanie, selekcja i rekrutacja kandydatów z doświadczeniem w branzy metalurgicznej, w tym spawaczy, monterow do pracy na terenie Niemiec.

  • Prowadzenie wywiadów kwalifikacyjnych oraz ocena umiejętności i doświadczenia kandydatów.

  • Ustalanie harmonogramów pracy dla pracowników delegowanych.

  • Współpraca z zespołem handlowym oraz mieszkaniowym w celu sprawnego procesu współpracy z pracownikiem.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy fizycznej, preferowana znajomość pracy spawacza lub pokrewnych zawodów.

  • Doświadczenie w rekrutacji lub działach kadr będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejetosc obsługi urzadzen biurowych

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz umiejętności komunikacyjne.

  • Znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia pracowników zagranicznych w Niemczech będzie mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w procesach rekrutacyjnych na szeroką skalę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie sprzedażowe, atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Samodzielność w pracy i możliwość wpływu na swoje wyniki.

Jeśli posiadasz checi do budowania relacji najlepszych specjalistow na rynku, z firmami ktore ich potrzebują, i jesteś gotowy na wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres email z dopiskiem "Rekruter-Olsztyn".

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 903078854