2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Krakowiec - Górki Zachodnie
Dodane 03 kwietnia 2024

Spawacz rurociągów 141, praca przy rozbudowie Rafinerii Gdańskiej

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Krakowiec - Górki Zachodnie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aby uzyskać pierwszeństwo w rekrutacji, zapraszam do uzupełnienia formularza kontaktowego.

Obowiązki:

  • Spawanie Rurociągów węglowych (stal czarna) (TIG).

  • Przygotowanie elementów do spawania (podgrzewanie, szlifowanie).

  • Czytanie i interpretacja rysunku izometrycznego.

  • Obsługa maszyn i urządzeń spawalniczych (szlifierki, palniki propan-butan, elektronarzędzia).

  • Praca zgodnie z dokumentacją techniczną i spawalniczą.

  • Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

  • Montaż rurociągów w namiocie spawalniczym oraz na zewnątrz na estakadach.

  • Praca na etat / umowa b2b.

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu rurociągów minimum 2 lata.

  • Znajomość rysunku izometrycznego.

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze (TIG - do spawania rur ze stali węglowej).

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Gotowość do pracy na budowie po 10h dziennie.

  • Mile widziane doświadczenie w branży petrochemicznej.

  • Badania lekarskie lub brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Krakowiec - Górki Zachodnie
ID: 909215734