2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rogowiec
Dodane 15 kwietnia 2024

Spawacz / Ślusarz

Lokalizacja

Rogowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Szczercowie jest prężnie rozwijającym się producentem naczep i przyczep ciężarowych na indywidualne zamówienie klienta.

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPAWACZ / ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Rogowiec, woj. Łódzkie

Jeśli posiadasz:

-umiejętność spawania metodą 135 / 136 (MAG),

-aktualne certyfikaty spawalnicze 135 / 136 (MAG),

-doświadczenie w procesach spawania,

-znajomość rysunku technicznego,

-sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

Powierzymy Ci następujące zadania:

-przygotowywanie materiałów do spawania,

-spawanie elementów stalowych przy produkcji naczep i przyczep ciężarowych

-praca z dokumentacją techniczną,

A w zamian oferujemy:

-atrakcyjny system wynagradzania

-możliwość rozwoju zawodowego

-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dołączyć do naszej załogi, aplikuj!

Prześlij nam swoje CV za pomocą OLX. Zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W treści oferty prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P. EMTECH SP. Z O.O. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."-atrakcyjny system wynagradzania

Lokalizacja

Rogowiec,

Łódzkie

Łódzkie, Rogowiec
ID: 506938123