2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Sucha
Rene Ossenblok International
Dodane 25 kwietnia 2024

Spawacz / Ślusarz - zatrudnię!

Lokalizacja

Sucha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnię osobę na stanowisko spawacz lub ślusarz.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym

  • obsługa elektronarzędzi i maszyn

  • spawanie zgodnie z rysunkiem technicznym

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

  • dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • kartę Multisport

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie wartościowego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Serdecznie prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na wykorzystanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926)”.

Lokalizacja

Sucha,

Lubuskie

Lubuskie, Sucha
ID: 779587630