2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin
Dodane 18 kwietnia 2024

Spawacz (także do przyuczenia)

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Karya Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się specjalistycznymi robotami utrzymaniowymi na kolei w kraju i za granicą.

W związku z rozwojem naszego działu spawalnictwa poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz

(również do przyuczenia)

Miejsce pracy: Cała Polska

Obowiązki

·      Spawanie metodami MMA i MIG/MAG

·      Wykonywanie naprawczych prac spawalniczych w stalowej nawierzchni kolejowej (szyny w torach szlakowych oraz elementy rozjazdów kolejowych)

·      Wykonywanie złączy szynowych technologią spawów termitowych

·      Wykonywanie szlifowania w miejscach spawów/napoin ręcznymi szlifierkami kolejowymi z dokładnością do 0,1 mm

·      Przeprowadzanie pomiarów wykonanych spawów/napoin

·      Sporządzanie dokumentacji powykonawczej wykonanych spawów/napoin

Wymagania

·      Zaangażowanie, gotowość do nauki, dalszego rozwoju i uczestniczenia w organizowanych kursach oraz szkoleniach

·      Dokładność i sumienność

·      Mile widziana znajomość zagadnień związanych ze spawalnictwem metodą MMA lub/i MIG/MAG

·      Mile widziane uprawnienia spawalnicze MMA lub/i MIG/MAG

·      Gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski (od poniedziałku do piątku, bez weekendów)

·      Prawo jazdy kategorii B, mile widziane B+E

·      Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

·      Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

·      Przyuczenie do pracy przez doświadczonych spawaczy

·      Finansowanie specjalistycznych kursów i szkoleń wymaganych w pracy

·      Stabilne zatrudnienie

·      Umowę o pracę i klarowny system wynagrodzenia

·      Pracę w małych, zgranych zespołach (2-3 osoby)

·      Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·      Okazje do zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego

Mile widziane zarówno osoby z doświadczeniem spawalniczym jak i dopiero je zdobywające.

Nie spełniasz wszystkich wymagań? Wyślij do nas swoje CV i List Motywacyjny. Zależy nam na pasjonatach i ludziach zaangażowanych, którzy będą się rozwijać razem z Naszą Firmą. Jeśli nas zainteresujesz, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Szukamy osób chcących związać się z nami na stałe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą pod adresem www.karya.pl oraz na nasze profile na portalach społecznościowych: Facebook, Instagram i LinkedIn

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883) prowadzonego przez firme Karya Sp. z o.o.”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 789960910