2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Czarnków
Maciej Kucnerowicz
Dodane 02 maja 2024

Spawacz TIG - 141

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SeaKing projektuje i dostarcza kompletne systemy gastronomiczne dla statków turystycznych, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu i wiedzy o działalności gastronomicznej na tego typu jednostkach.

Podczas pracy w naszej firmie będziesz nabywać nowe umiejętności oraz rozwijać się zawodowo i finansowo. W tym miejscu stawiamy na szacunek i stabilne warunki – zarówno w kontekście bezpieczeństwa, jak i zatrudnienia. Nasz zespół budujemy z pełnym zaangażowaniem i zależy nam na tym, by wszyscy czuli się tu komfortowo. Dlatego dbamy o nasze wewnętrzne zasady postępowania, gwarantujące rzetelne warunki oraz rozwój firmy i pracowników.

Dzięki pracy całego zespołu, SeaKing to duży, stabilny i innowacyjny zakład, będący liderem technologicznym w swojej dziedzinie. Teraz możesz stać się częścią naszego prężnie działającego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie spoin czołowych i pachwinowych, punktowych i ciągłych, spawanie z pełnym przetopem dla blach, rur, kształtowników i prętów.

Nasze wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność obsługi szlifierki kątowej i trzpieniowej (cięcie materiałów, szlifowanie zgrubne),

To oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju,

  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 899576271