2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Niemodlin
Dodane 19 kwietnia 2024

Spawacz TIG – 2 zmiany

Lokalizacja

Niemodlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie prac przygotowawczych oraz spawalniczych przy użyciu metody TIG (141);

  • Obsługa maszyn produkcyjnych spawających (zrobotyzowanych) – ustawienia, przygotowanie produkcji, czynności konserwacyjne;

  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej;

  • Przestrzeganie norm, procedur i standardów jakościowych dotyczących procesu spawania;

  • Udział w audycie procesu spawania manualnego , zgodnie z wytycznymi klienta;

  • Przestrzeganie zasad BHP;

  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz nadzorem technicznym;

Oczekiwania:

  • Aktualne uprawnienia spawacza w metodzie 141 (TIG) dla aluminium (opcjonalnie stal, stal nierdzewna – kandydat będzie kwalifikowany do kursu );

  • Doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych KUKA – mile widziane;

  • Doświadczenia w spawaniu metodą TIG (141) dla aluminium lub stali nierdzewnej;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Wiedza z zakresu mechaniki, podstaw automatyki.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;

  • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Kursy językowe z lektorem na terenie firmy;

  • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych;

  • Premie świąteczne;

  • Premie za wnioski racjonalizatorskie;

  • Premie za polecenie kandydata do pracy

  • Dofinansowanie do posiłków;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach;

  • Darmowe porady prawne;

  • Przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy;

Lokalizacja

Niemodlin,

Opolskie

Opolskie, Niemodlin
ID: 883079155