2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Holandia
Dodane 16 kwietnia 2024

Spawacz TIG/MIGMAG, montaż, produkcja - Holandia | 550 - 700 NETTO

Wynagrodzenie

9 600 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Holandia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Posiadamy kilka ofert dla spawaczy(różne metody) przy montażu maszyn(rolnicze, naczepy, mini koparki itd) przy produkcji maszyn do produkcji żywności (TIG 1mm-3mm nierdzewna)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z wytycznymi technicznymi i standardami jakości.

  • Czytanie i interpretacja rysunków technicznych.

  • Przygotowanie materiałów i sprzętu do spawania.

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa i procedur operacyjnych.

  • Regularne sprawdzanie i konserwacja sprzętu spawalniczego.

  • Współpraca z zespołem i udział w spotkaniach dotyczących bezpieczeństwa pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w podobnych zadaniach lub podobnej roli min. 2 lata.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

  • Ważne certyfikaty.

  • Preferowane prawo jazdy kategorii B.

  • Własny transport - nie przy wszystkich ofertach.

Mile widziane

  • Własny transport.

  • VCA

  • BSN

To oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 16,00 – 21,50 € za godzinę.

  • Koszty zakwaterowania: Bezpłatne.

  • Koszty ubezpieczenia zdrowotnego: Bezpłatne.

  • Średnie wynagrodzenie netto tygodniowo: 550 - 675 € (za 40/38 godzin).

Lokalizacja

Holandia,

Pomorskie

Pomorskie, Holandia
ID: 906424782