2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Krosno
Dodane 18 kwietnia 2024

spawacz TIG/monter (praca w delegacjach)

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem rurociągów technologicznych głównie dla przemysłu:

• farmaceutycznego,

• biotechnologicznego,

• kosmetycznego,

• spożywczego,

w związku z dynamicznym rozwojem Działu Realizacji poszukuje pracowników na stanowiska: spawacz TIG oraz monter instalacji technologicznych (praca w delegacjach).

Oferta skierowana jest także do osób, które chcą rozpocząć pracę jako spawacz lub monter - złóż aplikację - nauczymy Cię wszystkiego.

Spawacz TIG instalacji technologicznych - praca w delegacjach

Główne zadania:

• spawanie ręczne rurociągów ze stali nierdzewnej i węglowej,

• spawanie ręczne konstrukcji ze stali nierdzewnej i węglowej,

Wymagania:

• min. wykształcenie zawodowe,

• doświadczenie w spawaniu rurociągów przemysłowych,

Monter instalacji technologicznych - praca w delegacjach

• montaż rurociągów, armatury i urządzeń procesowych,

Wymagania:

Oferujemy:

• stałą pracę na umowę o pracę,

• zdobycie cennego doświadczenia,

• pracę na terenie kraju oraz okresowe wyjazdy do pracy za granicą,

• zapewniamy dojazd do miejsca pracy wraz z zakwaterowaniem,

• zapewniamy szkolenia branżowe (uprawnienia na zwyżki i wózki; na automaty spawalnicze; podnoszenie kwalifikacji zawodowych)

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (stawka uzależniona jest od posiadanego doświadczenia).

Prosimy o przesyłanie CV - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 912690865