2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bydgoszcz
Dodane 08 kwietnia 2024

SPAWACZ utrzymania ruchu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Form-Plast S.A.

Form-Plast S.A. w Bydgoszczy, to firma o ponad 40-letniej tradycji działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji form wtryskowych.

Obecnie poszukujemy pracownika do DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Toruńska 143.

 Zakres zadań:

-wykonywanie prac mechanicznych i ogólnobudowlanych

-kontrola potrzeb bieżących napraw maszyn i urządzeń

-budowanie różnego rodzaju konstrukcji metalowych, drewnianych np. regałów

Wymagania:

-umiejętność w wykonywaniu wszelkich prac mechaniczno- ślusarskich

-umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

-umiejętność spawania metodą MIG/MAG

-znajomość czytania prostych rysunków technicznych

-samodzielność, dokładność, rzetelność

Oferujemy:

-umowę o pracę na cały etat

-stałe zatrudnienie w stabilnej firmie

-gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

-możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenie umiejętności

-przyjazna atmosfera pracy

-atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 903087785