2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Spawacz w warsztacie samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

SPAWACZ

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, ul. Traugutta 44a.

Zadania:

  • Spawanie elektryczne.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (umowa o pracę).

  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.

  • Rozmaitość wykonywanych czynności (duża ilość prac ślusarskich).

  • Bliska odległość stacji PKP (500 m).

  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności.

  • Bardzo dobre warunki pracy - hala ogrzewana, nowoczesny serwis samochodowy.

Telefon do kontaktu: 51*******02

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 631678638