2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Środa Wielkopolska
Ewelina
Dodane 22 kwietnia 2024

Spawaczka / Spawacz ( możliwość nauki zawodu)

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na blisko 25-letnim doświadczeniu i ponad 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie.

Obecnie poszukujemy kandydata/-tki do pracy w Środzie Wielkopolskiej na stanowisko: Spawaczka / Spawacz

Lokalizacja: Środa Wielkopolska lub Kijewo

System czasu pracy: zmianowy: 6-14 oraz 14-22 ( możliwe nadgodziny w soboty )

Warunki zatrudnienia - Umowa o pracę ( 2 miesiące, kolejna 7 miesięcy, na czas nieokreślony)

Zadania na powyższym stanowisku:

• Przygotowanie detali do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną,

• Spawanie detali i podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną,

• Wykonywanie prac ślusarskich związanych z obróbką metalu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Doświadczenie w spawaniu (osobom bez doświadczenia oferujemy kurs spawalniczy),

• Umiejętności techniczne,

• Mile widziane uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (osobom bez uprawnień spawalniczych oferujemy kurs spawalniczy),

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

• Wdrożenie na stanowisku pracy,

• Możliwość odbycia kursu spawalniczego i/lub doszkolenia w zakresie spawania ( w ramach zatrudnienia)

• Możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku,

• Platformę benefitową, a na niej możliwość wyboru: prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej Multisport lub Medicover Sport,

• Dofinansowanie do wakacji, premię roczną, dofinansowanie do posiłków, pracowniczy program emerytalny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 788320290